OP:n rahoitustuotteet yrityksellesi

Rahoituksella saat vauhtia yrityksesi myyntiin

Tarjoamalla asiakkaillesi mahdollisuuden maksaa hankintansa sopivan kokoisissa erissä, saat tilaisuuden tehdä enemmän kauppaa paremmalla katteella.

Rahoitus mahdollistaa täydellisen hankinnan - asiakas saa mitä haluaa, eikä hänen tarvitse tehdä kompromisseja. Rahat tilitetään yritykselle nopeasti, heti toimituksen tapahduttua.

Tutustu tuotteisiin op.fi sivuilla osoitteessa

Op.fi/yritykset/rahoitus/myynnin-rahoitus

Rahoituksen hyödyt

  • Useampi tarjous päätyy kaupaksi

  • Aktiivisesti rahoitusta myyvä myy enemmän

  • Mahdollistaa siirtymisen hintakeskustelusta tuotteeseen ja ratkaisuun

  • Yrityksellä ei luottoriskiä

  • Nopea rahatilitys

Ottamalla rahoituksen käyttöösi, varmistat parhaan palvelun asiakkaillesi.

Hae yhteistyökumppaniksi

Yhteistyökumppaniksi voit hakea, kun asiakkaillasi on toistuvasti rahoitustarpeita. Yrityksesi voi olla juuri perustettu, tai toiminut jo pidemmän aikaa.

TÄYTÄ YHTEISTYÖHAKEMUS >>


Ota yhteyttä yrityksellesi sopivan rahoitusratkaisun kartoittamiseksi!

Etelä- ja Länsi-Suomi Kristian Kekkonen kristian.kekkonen@op.fi p. 050 302 77330
Etelä-Suomi, Etelä-Pohjanmaa Katja Kopra-Kullas katja.kopra-kullas@op.fi p. 010 25 25106
Länsi-Suomi, Pirkanmaa, Ahvenanmaa, Ruotsi Timo Laitila timo.laitila@op.fi p. 010 252 7160
Itä-, Kaakkois-, ja Keski-Suomi Sari Lindbom sari.lindbom@op.fi p. 010 252 3843
Pohjois-Suomi, Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa Timo Vähänen timo.vähänen@op.fi p. 010 252 7159
Kuljetus Jussi Karjalainen ​​​​​​​jussi.i.karjalainen@op.fi p. 010 252 4572
  Simo Moberg simo.moberg@op.fi p. 0500 817 143
Työkoneet, Maatalous Jouni Järvinen jouni.jarvinen@op.fi p. 010 252 7852
Maatalous Timo Mutala timo.mutala@op.fi p. 010 252 5453
Metsäkoneet Santeri Rautio ​​​​​​​santeri.rautio@op.fi p. 050 577 9722
  Jaana Laiho ​​​​​​​Jaana.laiho@op.fi p. 010 252 5499
Teollisuus, Suomi, Baltia Sami Laukkanen ​​​​​​​sami.laukkanen@op.fi p. 010 252 4913
​​​​​​​yritysautopalvelut@op.fi p. 010 252 5100